▄▄             ▄▄▄  ▄▄▄ Power
█  █ ▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄ █  █ █  █
█▄▄█ █▄▄▄ █ █ █ █▀▀▄ █▀▀▄
█  █ ▄▄▄█ █ █ █ █▄▄▀ █▄▄▀

Login
Register
/ ad amd64 api asm asmbb best bugs chat common debian deck design dll docker email embed fast feature files fossil fresh.ide friendly gamedev heap help hiawatha incredible interop learning libfresh limit links linux meme meta.http-equiv money mysql neo nginx numbers orly os outage pass password programmers programming proile resources safety script.alert.xss secret seo skins sodom source sourcecode subforum support tags test type work xss игнат котики парола русский тест уеб.програмиране хабр.наполеон
Categories Thread list

Забравена парола

Къде е опцията "забравена парола"?

ivan

Няма такава. ?:D

Как да си редактирам таговете. Виж как се прецакаха и ми ги вади слято.

johnfound
ivan

Няма такава. ?:D

За чиф ти е тогава тоя емайл дето ми го искаш? Направи да се праща линк за ресетване на парола, не се стискай.

ivan

Горе до заглавието има моливче за редактиране на заглавието на темата и таговете.

В момента е-мейл нотификациите са изключени. Можеш да въвеждаш невалидни е-мейли, стига малко поне да приличат на е-мейл.

А нулирането на паролите ще трябва да го направя, но все не стигам до него. ?;)

johnfound
ivan

Горе до заглавието има моливче за редактиране на заглавието на темата и таговете.

В момента е-мейл нотификациите са изключени. Можеш да въвеждаш невалидни е-мейли, стига малко поне да приличат на е-мейл.

А нулирането на паролите ще трябва да го направя, но все не стигам до него. ?;)

Missing privileges!

Е бива ли такова нещо? Ц, ц, ц, ц

ivan

*Missing privileges!*

Е бива ли такова нещо? Ц, ц, ц, ц

Това е бъг. Ти си собственик на темата (първия пост) и би трябвало да можеш да я редактираш. Сега ще видя да го оправя.

Би трябвало да може вече да редактираш таговете и заглавието.

johnfound

Би трябвало да може вече да редактираш таговете и заглавието.

А защо пише: Tags: max 3

Добре, че съм наблюдателен и видях други теми, който са с повече тагове.

Пак ме излъга, нали?

ivan

Пак ме излъга, нали?

Не съвсем. Има ограничение, но то е малко "хлабаво". При създаване на тема, има проверка за количеството на таговете и там могат да са само 3 зададени от потребителя, но ако в момента се намираш в някой таг (избран от списъка) този таг ще се добави автоматично в темата - тоест ще станат четири. А при редактирането засега въобще не съм слагал проверка. Тоест, в последствие могат да се добавят още.

Въобще, в структурата на базата данни няма ограничение за броя на таговете. Горните особености са само начин да се намекне на нуждата от дисциплина.

Categories Thread list

Забравена парола

AsmBB v2.4 (check-in: 7bb3292ed42db7ca); SQLite v3.25.3 (check-in: 89e099fbe5e13c33);

©2016..2018 John Found; Licensed under EUPL.